2422/728
Domenico Colanzi (f. Archi 1944)
Tyr. Sign. Colanza, P.A., I/II. Poleret bronze. H. 62. L. 80.
Dette emne er belagt med kunstnerafgift.
Nogle mindre overflade ridser. Herudover original stand.
Bemærkninger
Vurdering
Hammerslag
7 bud
1109503 | ||
1157416 (Autobud) | ||
1109503 | ||
1157416 | ||
1157406 (Autobud) | ||
1157416 | ||
1157406 |