2420/​193

Lokomotiv model, mekanisk bygget af metal med delvis bemalet karrosseri. 20. årh. Transportkasse af træ. L. 57 cm. A4

Tilsyneladende umærket.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Mindre buler, ridser og mærker.

Vur­dering

6.000 DKK

Hammerslag