2419/125
Louis XVI kommode af guldstafferet nøddetræ med plade af grå marmor. 18. årh.s slutning. H. 86. B. 116. D. 63.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger.
Vurdering
Hammerslag