2419/​773

Dansk snedkermester

Tre indskudsborde af bøg og mahogni. 1940'erne. H. 47,5–51. L. 33–49. B. 27–34. (3)

Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Delvist falmet.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag