2420/​1269

Cartier

Et par pilot solbriller med blå glas og gyldent stel. Signet Cartier Paris, Made in France, 140.

Original booklet og æske medfølger.

Fremstår med alders- og brugsslitage. Nogle ridser på stel.

Vur­dering

2.000 DKK

Hammerslag

2.800 DKK

27 bud

248892 2.800 DKK
851063 2.700 DKK
248892 2.600 DKK
851063 2.500 DKK
884644 2.400 DKK
851063 (Autobud) 2.300 DKK
884644 2.300 DKK
851063 2.200 DKK
849868 2.100 DKK
838487 (Autobud) 2.000 DKK
849868 2.000 DKK
838487 (Autobud) 1.750 DKK
849868 1.700 DKK
838487 (Autobud) 1.650 DKK
849868 1.600 DKK
838487 (Autobud) 1.550 DKK
849868 1.500 DKK
838487 (Autobud) 1.450 DKK
326709 1.400 DKK
838487 (Autobud) 1.350 DKK
326709 1.300 DKK
838487 (Autobud) 1.250 DKK
326709 1.200 DKK
838487 1.150 DKK
326709 1.100 DKK
838487 1.050 DKK
224748 1.000 DKK