2420/295
Monogram signeret Hereke helsilke forligger, Tyrkiet. Medaljondesign. 20. årh.s slutning. 69×47.
Vurdering
Hammerslag
9 bud
913600 (Autobud) | ||
942184 | ||
913600 (Autobud) | ||
942184 | ||
913600 (Autobud) | ||
942184 | ||
913600 (Autobud) | ||
942184 | ||
913600 |