2419/​102

Maske af udskåret træ, prydet med kauriskaller og hår. Sepik, Papua Ny Guinea. 20. årh. H. 94.

Brugsslitage.

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

320 DKK

2 bud

320 DKK
300 DKK