2420/270
Fanny Garde (f. Nørre Løgum 1855, d. København 1928)
Vase af krakelé porcelæn, dekoreret med træ med blomster. Sign. F. Garde. 1964/27. B&G. H. 10 cm.
Intet at bemærke.
Vurdering
Hammerslag
23 bud
885677 | ||
138909 (Autobud) | ||
885677 | ||
138909 (Autobud) | ||
885677 | ||
138909 (Autobud) | ||
885677 | ||
138909 | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
810907 | ||
138909 (Autobud) | ||
873649 | ||
138909 | ||
934424 |